Breaking
दाईजोको निहुमा नवदुलही माथि चरम यातना दिएको आरोपमा बाबुछोरा पक्राउ देशभर फैलियो मनसुन, भोलि ५ वटा नदीमा ठुलो बाढी आउदाँ उच्च जोखिमको सम्भावना जसपाबाट सरकारमा सहभागी भएका मन्त्रीहरुलाई उपेन्द्र यादवले सोधे स्पष्टीकरण एसईईको नतिजा साउन दोस्रो साताभित्र सार्वजनिक गर्ने तयारी रौतहटका पत्रकार दासले बाँडे गरिव परिवारलाई राहत मौसम अपडेट ः अबको एक साता आकाशमा घाम नलाग्ने प्रदेश सरकारद्धारा डुबेर मृत्यु भएका ५ बालिकाको परिवारलाई १/१ लाख सहयोग गर्ने घोषना बजरंगी भाइजानले गरे आइसोलेसन केन्द्रको उद्धघाटन बैंकङ्गि कसूर मुद्दामा संलग्न ठाकुर पक्राउ रौतहटको बागमती र लालबकैया नदीको तटबन्ध मर्मत

सर्लाहीमा गाँजा खेती नष्ट

सर्लाही सर्लाहीको हरिवन नगरपालिका–१, बेलडाँडामा अवैध किसिमले लगाइएको गाँजा खेती प्रहरीले नष्ट गरेको छ ।
जिल्ला प्रहरी कार्यालय मलङ्गवा र ईलाका प्रहरी कार्यालय हरिवनबाट खटिएको प्रहरीको संयुक्त टोलीले जिल्लाको उत्तरी भेगस्थित चुरे क्षेत्रमा झण्डै अढाई बिघामा लगाइएको गाँजा खेती नष्ट गरीएको सर्लाहीका प्रहरी प्रमुख बिश्वमणि पोखरेलले जानकारी दिनुभयो । उहाँले बिक्री गर्ने उद्देश्यले पाखो बारीमा रोपिएको करिव दस हजार बोट गाँजा फडानी गरिएको पनि बताउनु भयो ।

सर्लाहीमा भर्खरै सरुवा भएर आउनु भएका एसपी पोखरेलकै नेतृत्वमा प्रहरीको टोली सुराकीको आधारमा गाँजा फडानीका लागि बेलडाँडा पुगेको थियो । आफूहरु त्यहाँ पुग्दा स्थानीय वासिन्दा कोही पनि देखा नपरेका समेत एसपी पोखरेलले बताउनुभयो ।

जिल्लाको उत्तरी चुरेक्षेत्रका अन्य बस्तीमा पनि यसैगरी लुकिछिपी गाँजा खेती भइरहेको सूचना आएकाले प्रहरी परिचालन गरेर नष्ट गर्ने योजना बनाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मलङ्गवाले जनाएको छ ।