Breaking
उखु किसानको बक्यौता रकम तत्काल भुक्तानी गर्न सरकारसँग मानवअधिकार आयोगको माग नेकपा प्रचण्ड–माधव समूहले संसद विघटनविरुद्ध मोटरसाइकल ¥याली ट्यांकरले स्कुटरलाई ठक्कर दिँदा १ जनाको मृत्यु भारतले नेपालसहित छिमेकी मुलुकलाई कोरोनाबिरुद्धका खोप अनुदानमा दिने नेपाल कृषि विकास बैंकद्धारा किसान क्रेडिट कार्ड र एप शुभारम्भ अत्यधिक जाडोले प्रदेश २ का जिल्लाको जनजीवन कष्टकर कृषिमा वैदेशिक लगानीका लागि छलफल नभएको गुनासो उखु किसानले बक्यौता पाएनन्, सहमतिको म्याद फेरी गुज्रियो, पुटपाथमा सुतिरहेका मजदुरहरुलाई ट्रकले किच्दा १५ जनाको मृत्यु, ७ जना घाइते तराई मधेशका अधिकांश जिल्लामा बाक्लो हुस्सु र कुहिरो

सर्लाही अस्पतालमा आगलागी


मलंगवा / सर्लाही मलंगवा स्थित सर्लाही जिल्ला अस्पतालमा शुक्रबार दिउँसो आगलागी भएको छ ।
आगलागीबाट औषधि लगायत विद्युतीय उपकरणसमेत जलेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीले जनाएको छ । आगलागि विद्युत् सर्ट भएर अस्पतालको माथिल्लो तल्लाबाट शुरु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीका प्रहरी उपरीक्षक (एसपी) गोपालचन्द्र भट्टराईले जानकारी गराउनुुभयो । प्रहरी उपरीक्षक भट्टराईले आगलागिबाट अस्पतालमा करिब सात लाख रुपैयाँ बराबरको धनमाल क्षति बताउनुभयो ।
स्थानीय वासिन्दा, प्रहरी र अस्पतालका कर्मचारीको सकृयतामा आगो नियन्त्रणमा लिइएको थियो ।